Söz Hakkı

  Her Pazar Diyar TV’de yayınlanan Söz Hakkı Soru ve Sorunlara Cevaplar programında ülkenin ve dünyanın dört bir yanından gelen sorulara Pir Muhammed Hüseyin Hazretleri’nin verdiği cevaplarla dinini ve ne yapması gerektiğini öğrenen herkese cevap verilir.
  “Cevabı olmayan hiçbir sual yoktur ve her türlü soruyu sormak serbesttir” anlayışıyla soru seçilmeden herkesin sorularına Allah’ın vahyinin ışığında Resulullah (s.a.v.) Efendimiz’in hayatından örnekler verilerek her bir soru tatmin edici yanıtlarla cevaplanır.
  Sadece sorulara değil sorunlara da çareler aranan Söz Hakkı programı bu yönüyle sadece soru cevap programı değil aynı zamanda bir dertleşme programıdır. Genel itibariyle insanın hayatını yaşarken bir kul olarak nasıl durması ve sıkıntılar, sorunlar karşısında kulun ne yapması gerektiğinin anlatıldığı Söz Hakkı programında ana tema; hayatını bir imtihan olduğu ve bu imtihanları geçerek rabbimizin rızasını, dostluğunu kazanmamız gerektiğidir.
  Sunuculuğunu Muhammed Fatih Kort’un yaptığı Söz Hakkı Soru ve Sorunlara cevaplar programı Pir Muhammed Hüseyin (r.a.) Hazretleri’nin vesilesiyle şu ana kadar yüzbinlerce insanın sorununa çare olmuş ve sorularına yanıt bulmuştur.

  İletişim
  Telefon: 0312 336 70 48
  Fax: 0850 304 12 86
  E-Posta: iletisim@erdemliinsan.org.tr
  Adres: Beyazıt Mah. Çankırı Bulvarı No 226/B
  Akyurt / Ankara
  Haber Bülteni
  E-Posta listemize abone olarak etkinlik ve faaliyetlerimizden haberdar olabilirsiniz.
  Sosyal Ağlar
  © 2017 Erdemli İnsan Yetiştirme Derneği